Panowanie nad otoczeniem. PODCAST NA LATO ODC. 3 (współpraca z marką Hagi)

Tu nie chodzi o to, kto srogim i surowym, a kto miłościwie panującym nad otoczeniem jest. Nie chodzi także o to, żeby w życiu stawało się wszystko to, co sobie wymyślisz, a otoczenie i ludzie postępowali tak, jak sobie tego życzysz (co w pewnych kręgach akurat nazywane jest manifestacjami marzeń…).

To kolejny z wymiarów dobrostanu, trzeci, który biorę na warsztat w serii wakacyjnej.

Nie byłam fanką tej nazwy (ang. Environmental Mastery), dopóki nie zrozumiałam, co dokładnie oznacza i ze sobą niesie. Zaciekawieni? No to zapraszam serdecznie do wysłuchania kolejnego, letniego odcinka Gutral Gada.

Dziękuję Hagipolskiej, rodzinnej marce produkującej wysokiej jakości naturalne kosmetyki do ciała i twarzy o bogatych składach, autorskich, oryginalnych zapachach, zamknięte w piękne artystyczne opakowania inspirowane naturą za patronowanie (na maksa aromatyczne i przyjemne) tej serii, a Wam przypominam o KONKURSIE – pokażcie na swoich stories/postach gdzie i w jakich okolicznościach słuchacie podcastu (oznaczając mój profil oraz Hagi), a najciekawsze pomysły nagrodzimy zestawem kosmetyków od Hagi. Regulamin na https://www.joannagutral.pl/regulamin-konkursu-z-hagi/www.joannagutral.pl

A tak w ogóle, to dawajcie znać, jak się słuchało i czy myśleliście o swoim dobrostanie także i w tym wymiarze?

xoxo,

Gutral (Gada)

 

Literatura: 

Karaś, D. (2019). Pojęcia i koncepcje dobrostanu: przegląd i próba uporządkowania. Studia Psychologica: Theoria et Praxis, 19(2), 5–23

Ryff, C. D., Singer, B. (2002). From social structure to biology: integrative science in pursuit of human health and well-being. W: C. R. Snyder, S. J. Lopez (red.), Handbook of positive psychology (s. 541–554). Nowy Jork: Oxford University Press.

Możesz posłuchać także na:

Brak komentarzy

Napisz komentarz