Hackowanie dorosłości. Czy istnieje kod na życie? Rozmowa z Rosalie

Drogie i Drodzy! Co to jest za rozmowa!


Czuła, wzruszająca, serdeczne, nieidealna. O tych wszystkich rzeczach, które jako ludzie przeżywamy, a których wstydzimy się mówić albo nie wiemy, jak to robić.

A podczas tej rozmowy wszystko wybrzmiało i zadziało się tak po prostu. Dzielę się z Wami spotkaniem, które wywarło na mnie ogromne wrażenie.

Gościnią dzisiejszego odcinku podcastu Gutral Gada jest piosenkarka, kompozytorka, artystka @sheisrosalie. Spotkałyśmy się z Rosalie z okazji nadchodzącej premiery jej płyty „Motherlode” (26 maja), a utworu „Raj” pochodzącego z tego krążka możecie już słuchać na platformach steamingowych, do czego serdecznie Was zachęcam.

Zapraszam na nowy odcinek! I w tym majówkowym anturażu, trust me, potrzebowaliście tego wysłuchać 😉 jestem pod ogromnym wrażeniem Rosie jako osoby, a jej twórczość to wisienka na torcie!

Za możliwość realizacji i dystrybucji podcastu dziękuję Patronkom i Patronom, a także wydawcy płyt Rosie.

UWAGA NIESPODZIANKA:  dla pierwszych 10 osób które napiszą mail o zatytułowany „słucham Gutral Gada” na  dostaną winyle lub CD (doprecyzuj w mailu) z wcześniejszym albumem Rosalie pt. „Flashback”.  I nie zapomnijcie dać znaka w komentarzu, komu się udało. No i tak ogólnie, jak wrażenia po wysłuchaniu odcinka?

xoxo,
Gutral (gada)

Możesz posłuchać także na:

Brak komentarzy

Napisz komentarz