Wszystkie dobre rady. Czyli o piekle dobrymi intencjami wybrukowanym

#współpraca

Znacie wujka Dobrą Radę? 

To taka osoba, która bez zaproszenia i prośby poucza lub upomina innych. Każdy z nas czasem nim jest. Bo mamy dobre intencje, bo dobrze komuś życzymy, bo chcemy go przestrzec przed błędami, które my wcześniej popełniliśmy, no ale… Wiecie, nie bez powodu mówi się, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Inaczej daną sytuację postrzegają obserwatorzy, a inaczej widzimy ją my – ci, którzy są w samym środku wydarzenia i stoją przed podjęciem decyzji. Rady mogą być dobre i przemyślane, ale to nie znaczy, że zawsze muszą nam służyć i musimy ich słuchać.

Tak, dobrze myślicie, to będzie kolejny odcinek z serii DO POMYŚLENIA, zatem zapraszam na pokład wszystkie Wasze szare komórki i zasoby poznawcze.

Sponsorem odcinka jest Portu. Portu to platforma inwestycyjna, która umożliwia łatwe, proste i tanie inwestowanie już od 100 złotych. Wystarczy wypełnić ankietę inwestycyjną, by otrzymać propozycję dopasowanej do Ciebie inwestycji. Portu jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają doświadczenia z inwestowaniem, ale na platformie znajdą coś dla siebie również Ci, którzy już mają za sobą pierwsze kroki w świecie inwestycji. Rejestrując się na Portu z tego linka https://www.portu.pl/?reference=gutralj – 3 pierwsze miesiące będziesz inwestować za darmo. Pamiętaj, że inwestowanie wiąże się z ryzykiem, jednak korzystając ze wsparcia Portu, masz szansę skorzystać z opinii i doświadczenia ekspertów.

#zdrowiepsychiczne #psychoedukacja #psychoterapia #psychologia

Możesz posłuchać także na:

Brak komentarzy

Napisz komentarz