Samoakceptacja. PODCAST NA LATO ODC. 2 (współpraca z marką Hagi)

Wjeżdża odcinek numero duo wakacyjnej serii o dobrostanie, czyli na tapet bierzemy kolejny dobrostanowy wymiar, to jest samoakceptację.

Ja wiem, to termin popularny i ja wam nie dam przepisu jak ukochać siebie (sorry not sorry), ale być może zainspiruję do poszukania własnych systemów nawigacji pomiędzy nakazami, zakazami, kulturowymi przekazami a potrzebami, normatywnymi fakapami, snem, ciałem i starzeniem się. Dużo, jak na jeden temat, więc koniecznie dajcie znaka, co sobie z tego wzięliście i co tam Wam w głowie wybrzmiało. Pogadajmy!

Partnerem odcinka (tego i trzech kolejnych) jest WSPANIAŁA marka kosmetyków Hagi – polska, rodzinna marka produkująca wysokiej jakości naturalne kosmetyki do ciała i twarzy o bogatych składach, autorskich, oryginalnych zapachach, zamknięte w piękne artystyczne opakowania inspirowane naturą! Wszystkie produkty firmy od koncepcji, przez receptury, pomysły na opakowania, aż po efekt końcowy powstają w podwarszawskiej manufakturze. Kosmetyki Hagi można kupić w największych drogeriach stacjonarnych i internetowych w Polsce oraz na www.hagi.com.pl

 

I UWAGA KONKURS!

Ale nie, że rozdanie, tylko najprawdziwszy na świecie konkurs z nagrodami, czyli zestawami kosmetyków od Hagi! Otóż od dziś do kolejnego odcinka (5.08) możecie wrzucać na Stories, gdzie i w jakich okolicznościach słuchacie odcinków podcastu (pokażcie, jaki odcinek akurat brzmi Wam w uszach), oznaczając mój profil, co by mi nie umknęło (Hagi też, będzie im miło 😉 ), a pięć wybranych przez komisję (w składzie @bonobku & ja), najbardziej kreatywnych prac zostanie nagrodzonych przez naszego Patrona. To jak? Dacie się skusić?

Szczegóły i regulamin konkursu na https://www.joannagutral.pl/regulamin-konkursu-z-hagi/ 

 

Ściskam najwakacyjniej, 

Gutral (Gada)

 

Zdjęcie: @opowiedziane_swiatlem

 

Literatura:

Lindfors P, Berntsson L, Lundberg U. Total workload as related to psychological well-being and symptoms in full-time employed female and male white-collar workers. Int J Behav Med. 2006;13:131–137. 

Carr DS, Friedman M. Is obesity stigmatizing? Body weight, perceived discrimination and psychological well-being in the United States. J Health Soc Behav. 2005;46:244–259.

Hamilton NA, Nelson CA, Stevens N, Kitzman H. Sleep and psychological well-being. Soc Indic Res. 2007;82:147–163.

G.W. Allport, Personalisty a Psychological Interpretation, London 1949, pp. 217–231. 

Rogers, C. O stawaniu się sobą, Warszawa, 2002, wyd. Rebis.

Ryff CD. Psychological well-being revisited: advances in the science and practice of eudaimonia. Psychother Psychosom. 2014;83(1):10-28. 

Możesz posłuchać także na:

Brak komentarzy

Napisz komentarz