CO to za stan, ten dobrostan? PODCAST NA LATO ODC. 1

Lato, wakacje, promienie słońca, morza czy tam lasu, miasta szum…

No aż chce się zadbać o dobrostan! 

Tylko co to za stan, ten dobrostan? Bo najpewniej w ostatnich latach słyszeliście ten termin wiele razy, ale czy zastanawialiście się kiedyś, czym jest ten dobrostan?

Rozpoczynamy letnie gadanie, gdzie przez sześć najbliższych odcinków, emitowanych co dwa tygodnie, na warsztat brać będziemy różne wymiary dobrostanu i sobie je omówimy w świetle popularnych modeli psychologicznych i mam nadzieję, że jakoś leniwym letnim tempem po dźwiękach do uszu szare komórki wplują Wam jakieś myśli i wnioski.

W tym odcinku proponuję wziąć na warsztat, czym dobrostan w ogóle jest, a także przyjrzymy się jednemu z jego wymiarów, tj. relacjom z innymi. Dodatkowo i nieco mimochodem okraszam ten psychologiczny koncept porównaniami z branży budowlano-sanitarnej. 

Będzie po drodze kilka niespodzianek, ciekawych partnerów, kilka przygód i mam nadzieję, sporo wątków do rozkminienia. 

W kontakcie moi mili! Odsapnijcie, nadrabiajcie starsze odcinki, połapcie te myśli, porozkminiajcie, a ja odpoczywając i tam głaszcząc po brzuchu tę moją zmechaconą kulkę dobrostanu, słyszę się z Wami w nowym odcinku za dwa tygodnie. Niechaj Wam słońce w dobrostan pogrzeje, tylko używajcie filtra i dajcie sobie czas, co by Was nie zjarało. Adios! 

fot. @opowiedziane_swiatlem 

#podcast #dobrostan #relacje #zdrowiepsychiczne #psychologia #psychoterapia #rozwojosobistyMożesz posłuchać także na:

Brak komentarzy

Napisz komentarz